O nas

Firma ABRAMED Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie reprezentuje w Polsce najbardziej renomowane firmy światowe specjalizujące się w zakresie produkcji innowacyjnych wyrobów przeznaczonych głównie dla otorynolaryngologii. Naszą misją jest dostarczanie na rynek polski najnowszych technologii medycznych.

Od wielu lat dostarczamy do szpitali, klinik prywatnych i gabinetów laryngologicznych produkty medyczne, stosowane w wielu procedurach zabiegowych (narzędzia chirurgiczne, dreny wentylacyjne, opatrunki nosowe, stabilizatory i obturatory nosowe itd.), a także leczeniu ambulatoryjnym (Vacutract, EarPopper, ClearScope itd.).

Dysponujemy ofertą specjalistycznych narzędzi chirurgicznych firmy IntergraMicroFrance służących do wykonywania zabiegów chirurgicznych z dziedziny ORL i medycyny plastycznej. Oferujemy także nowoczesne urządzenia, takie jak lasery diodowe innowacyjnej firmy neoLaser z Izraela.

W naszej ofercie posiadamy produkty najwyższej światowej jakości, takich renomowanych producentów jak wyżej wymienieni oraz Shippert Medical, Summit Medical, Enova Illumination z USA oraz firmy Futudent z Finlandii – producenta doskonałych mini kamerek Full HD, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu placówek medycznych w specjalistyczny sprzęt medyczny.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

© 2020 ABRAMED, realizacja: adm-media.pl , cms: Alice CMS