Od kilku lat dostarczamy do szpitali, klinik prywatnych i gabinetów laryngologicznych najnowocześniejsze produkty medyczne, stosowane w wielu procedurach zabiegowych.

Otologia

Dreny wentylacyjne ucha

Oferujemy bardzo szeroki wybór drenów wentylacyjnych renomowanego amerykańskiego producenta Summit Medical Inc.

EarPopper urządzenie do wentylacji ucha

EarPopper® jest bezpiecznym i prostym, kieszonkowym urządzeniem, służącym do wentylacji ucha środkowego przez trąbkę Eustachiusza.

Opatrunki uszne ABSORBENT™

Opatrunki uszne ABSORBENT™

Silverstein MicroWick. Nowość !

Silverstein MicroWick to innowacyjne rozwiązanie, będące połączeniem drenu wentylacyjnego ucha środkowego, umieszczanego w błonie bębenkowej, ze specjalnym sączkiem wprowadzonym poprzez dren do ucha środkowego. Sączek umożliwia podawanie leków (antybiotyku, steroidu, mukolityku), które penetrują do ucha środkowego i trąbki słuchowej.

Atomizery, rozpylacze proszków i leków

Atomizery, rozpylacze proszków i leków

Rynologia

Laryngologia

Endoskopy dla Otorynolaryngologii

Oferujemy wysokiej jakości endoskopy giętkie i sztywne produkcji niemieckiej w bardzo korzystnej cenie z programem wymiany endoskopu uszkodzonego na nowy.

ClearScope

ClearScope to innowacyjny uchwyt służący do zamocowania dowolnego smartfona na endoskopie, zarówno sztywnym jak i giętkim fiberoskopie, celem nagrywania filmu lub wykonania zdjęć w trakcie badania za pomocą endoskopu. ClearScope posiada możliwość regulacji położenia obiektywu kamery smartfona w dwóch płaszczyznach, tak że prawie każdy popularny smartfon może być z powodzeniem zainstalowany w uchwycie ClearScope.

Lampy nagłowne

Oferujemy Państwu profesjonalne lampy nagłowne LED dla chirurgów amerykańskiego producenta enova Illimination.

© 2019 ABRAMED, realizacja: adm-media.pl , cms: Alice CMS