EarPopper urządzenie do wentylacji ucha

EarPopper urządzenie do wentylacji ucha

EarPopper®  jest bezpiecznym i prostym, kieszonkowym urządzeniem, służącym do wentylacji ucha środkowego przez trąbkę Eustachiusza.

Urządzenie to w nieinwazyjny sposób i bez środków farmakologicznych poprawia stan  ucha środkowego u pacjentów ze skłonnością do nawracających, wysiękowych zapaleń ucha. EarPopper®  stosowany w takich przypadkach poprawia drożność trąbek słuchowych (Eustachiusza) i zmniejsza dolegliwości związane ze zmianami ciśnienia w uchu, będąc skuteczną formą rehabilitacji niedrożnych trąbek słuchowych.
 
EarPopper® jest doskonałym urządzeniem dla dzieci i dorosłych, przynoszącym ulgę osobom cierpiącym na częste zatkanie uszu, z upośledzonym słyszeniem. Zapobiega powstawaniu wysiękowego zapalenia ucha środkowego z gromadzeniem się płynu wysiękowego w jamie bębenkowej. Pacjentom, którzy mają problem ze słuchem, spowodowany przez przeziębienie, alergie, zapalenie zatok, nieżyt nosa, zmiany wysokości,  poprawia słuch.

Zobacz film

EarPopper jest urządzeniem, które w nieinwazyjny sposób i bez środków farmakologicznych poprawia stan ucha środkowego u pacjentów ze skłonnością do nawracających, wysiękowych zapaleń ucha. EarPopper  stosowany w takich przypadkach poprawia drożność trąbek Eustachiusza i zmniejsza dolegliwości związane ze zmianami ciśnienia w uchu, będąc skuteczną formą rehabilitacji niedrożnych trąbek słuchowych. Zastosowanie EarPoppera w leczeniu ujemnego ciśnienia w uchu środkowym często pozwala uniknąć chirurgicznego zabiegu zakładania rurek wentylacyjnych w błonie bębenkowej ucha pacjenta, co jest szczególnie istotne w leczeniu dzieci.

EarPopper jest doskonałym urządzeniem dla dzieci i dorosłych, przynoszącym ulgę osobom cierpiącym na częste zatykanie uszu, z upośledzonym słyszeniem. Zapobiega powstawaniu wysiękowego zapalenia ucha środkowego z gromadzeniem się płynu wysiękowego w jamie bębenkowej. Pacjentom, którzy mają problem ze słuchem, spowodowany przez przeziębienie, alergie, zapalenie zatok, nieżyt nosa, zmiany wysokości, zastosowanie EarPoppera poprawia słuch.

Zatkane ucho, to częsty przypadek nie tylko u osób mających problem z chronicznym zapaleniem zatok czy nieżytem nosa. To nieprzyjemne uczucie spowodowane zmianami ciśnienia dotyczy wielu osób często podróżujących samolotem, a także pasjonatów nurkowania. Zastosowanie profesjonalnego urządzenia jakim jest EarPopper jest jedynym wyjściem przynoszącym ulgę w powyższych przypadkach. Urządzenie to jest proste w obsłudze, podręczne i co najważniejsze – skuteczne.

Końcówkę urządzenia umieszczamy w nosie, a następnie uruchamiamy urządzenie, które pompuje powietrze pod bezpiecznym ciśnieniem. Gdy pacjent przełyka ślinę powietrze z EarPoppera kieruje się przez nos do trąbki słuchowej, która łączy gardło z jamą bębenkową. W ten sposób dochodzi od wentylacji ucha środkowego oraz udrożniania trąbki słuchowej. Tę samą czynność wykonujemy dla drugiego otworu nosowego.

Jak działa EarPopper i dlaczego jest idealnym rozwiązaniem w takich schorzeniach jak ucho nurka czy zatkane ucho? Przede wszystkim skutecznie rehabilituje trąbki słuchowe – jest to możliwe dzięki generowaniu przez urządzenie nadciśnienia. Mówiąc w skrócie – EarPopper bez konieczności interwencji chirurgicznej i bez użycia leków poprawia stan ucha środkowego, zapobiegając zapaleniu ucha i gromadzeniu płynu wysiękowego. EarPopper to idealne rozwiązanie, które z powodzeniem można stosować u dzieci, ponieważ jest to urządzenie niezwykle przyjazne dzieciom i łatwe w obsłudze. Pomaga zarówno tym, którzy borykają się z problemami usznymi spowodowanymi przez przeziębienie, nieżyt nosa czy zapalenie zatok, jak i osobom z problemem zapaleń ucha środkowego.

EarPopper, to niezawodne, kieszonkowe urządzenie amerykańskiej produkcji, które jest niezwykle przyjazne dzieciom, i które również z powodzeniem stosują nurkowie, podróżnicy oraz inne osoby borykające się z problemami usznymi. EarPopper może być docelowym i skutecznym rozwiązaniem, które może posłużyć przez wiele lat, zwiększając komfort życia. 

« wróć

© 2020 ABRAMED, realizacja: adm-media.pl , cms: Alice CMS